Про компанію

Продукція під торговою маркою Acoustics виробляється на сучасному українському підприємстві ТОВ «СТК», яке знаходиться у Харківській області та має власні виробничі потужності. Одним з основних напрямків діяльності підприємства є випуск вібро-шумоізоляційних матеріалів для автомобільної промисловості, автотюнінгу та автозвуку. 

o_kompanii_1

ВИРОБНИЦТВО: Все обладнання на підприємстві, від простих пристосувань до сучасних автоматичних ліній, виготовлено своїми силами на власній виробничій базі. Це дозволяє оперативно модернізувати та оптимізувати процеси виробництва і якісно вирішувати складні технічні завдання. Саме тому вібро- та шумоізоляція Acoustics постійно вдосконалюється та розширює свій асортимент.

o_kompanii_2

НАШІ РОЗРОБКИ: Особливу увагу ми приділяємо власній сучасній дослідницькій лабораторії. Окрім поточних виробничих завдань наші фахівці проводять численні дослідження і випробування адгезійних і когезійних властивостей матеріалів, водопоглинання, опору старінню, термовипробування в широкому температурному діапазоні, визначення КМВ (коефіцієнта механічних втрат) віброізоляційних матеріалів та інше. Завдяки цьому ми створюємо нові інноваційні матеріали для ефективної вібро- та шумоізоляції автомобілів.

o_kompanii_3

ЯКІСТЬ: Це один з основних пріоритетів компанії. Сучасне обладнання, висока кваліфікація співробітників та багаторівнева система контролю дозволяють нам бути впевненими в стабільно високому рівні якості продукції. З 2015 року на підприємстві впроваджена система менеджменту якості ISO 9001: 2008. Тому якщо ви бажаєте купити шумо- та віброізоляцію для авто Acoustics, будьте впевнені, це — правильний вибір!

o_kompanii_4

ГЕОГРАФІЯ ПРОДАЖІВ: Продукція ТОВ «СТК» успішно продається в України та більше ніж у 30-ти країнах світу, в тому числі у США, Туреччині та Європі. Географія наших продажів постійно розширюється.

МЕТА КОМПАНІЇ: Виготовлення якісної та сучасної продукції і вихід на лідируючі позиції у своїй галузі.