Купуючи автомобіль ми не завжди замислюємося наскільки багато часу нам доведеться проводити всередині свого нового вірного «друга» і лише згодом оцінивши всі «принади» наших доріг, вдосталь наслухавшись вуличного шуму та «не виразної» музики замість якісного авто звуку, починаємо замислюватися як підвищити рівень комфорту всередині своєї автівки. Рішення не змушує себе довго чекати: те чого потребує ваше авто – це шумоізоляція. Так що таке шумоізоляція автомобіля? Таке широке поняття як авто шумоізоляція включає кілька базових компонентів, здатних підвищити рівень комфорту і підтягнути ваш автозвук до топового рівня звучання.Детальніше:

Віброізоляція автомобіля – це базова річ, без якої вся інша «шумка» не матиме сенсу. Адже саме якісна та професійна віброізоляція зніме більшу частину шуму і зовнішніх подразників, таких як шум дороги, дощу, або щебеню, що вилітає з-під коліс. Правильно зроблена віброізоляція – це те, без чого вся робота по звукоізоляції неможлива і якісний звук може так і залишитися нездійсненною мрією.

Шумоізоляція авто – це другий етап роботи з «обезшумки» автомобіля. Матеріали для шумоізоляції автомобіля можна розділити на шумоізоляційні (шумовідбивачі, шумоізолятори) і шумопоглинаючі (шумопоглиначі, звукопоглиначі). Всі ці матеріали зазвичай наносяться другим шаром на віброізоляцію. Їх комплексне застосування дозволяє досягти максимального ефекту в усуненні набридливих шумів та покращити якість авто звуку.

Усунення сторонніх шумів усередині салону автомобіля за допомогою антискрипних матеріалів (антискрипу). Антискрип є не що інше, як смужки синтетичної тканини або інших матеріалів з нанесеним клейовим шаром. Його завдання – усунення скрипів в деталях салону автомобіля, що труться між собою. Приклеювання антискрипу між деталями салону, що труться, дозволить забути про набридливі поскрипування і «цвіркуни» під час їзди.

Розуміючи, що потрібно робити, звичайно, потрібно правильно підібрати матеріали.

Саме для ЦИХ цілей фахівцями нашого підприємства ТОВ «СТК» був розроблений і запущений у виробництво повний комплекс вібро-шумоізоляційних матеріалів під т.м. ACOUSTICS.

ACOUSTICS - ЦЕ:

Продукція, яка увібрала в себе максимум передових технологій та знань у галузі автомобільної шумоізоляції та автозвуку. Наші гідно оцінили не тільки рядові автомобілісти, а й імениті спортсмени. На сторінці «відгуки» ви можете докладніше дізнатися думку наших клієнтів про продукцію, що випускається нами.

ACOUSTICS - ЦЕ:

Повний комплекс матеріалів з шумоізоляції автомобіля. Звернувшись до нас, у вас не буде необхідності витрачати свій час на збір різних матеріалів у різних постачальників. У нас є все!

ACOUSTICS - ЦЕ:

Ціни поза конкуренцією за незмінно високої якості. Перевага в ціні досягається внаслідок того, що продукцію виготовлено в Україні на висококласному обладнанні. Сьогодні ми єдиний спеціалізований виробник автомобільних віброізоляційних матеріалів в Україні. Тому у нас нема потреби жертвувати якістю для того, щоб утримати конкурентну ціну. Ми поза конкуренцією!

ACOUSTICS - ЦЕ:

Постійна підтримка українського автозвукового спорту. Спортсмени, які використовують наші матеріали традиційно займають високі місця в авто звукових змаганнях. Починаючи з 2016 року, бренд ACOUSTICS є генеральним спонсором змагань з авто звуку EMMA Ukraine

Таким чином, зупинивши свій вибір на продукції ACOUSTICS, ви не тільки отримуєте найкращий продукт за кращу ціну, а й підтримуєте український автоспорт.

“Ми випускаємо продукцію високого класу для Вас і гарантуємо що Ви не пошкодуєте про свій вибір!”  ACOUSTICS.UA