Новини

Ми працюємо!

Ми продовжуємо працювати в цей нелегкий час для підтримки наших працівників та економіки України. Виробництво продовжує працювати та поставляти продукцію нашим клієнтам! Перемога близько! Слава Україні

KnowledgeFest Dallas

Ми знову у США. Даллас, штат Техас. Презентуємо нашу продукцію для місцевих інсталяторів. До речі, ми отримали досвід проведення семінарів англійською мовою.

Нові багаташарові матеріали

Друзі! Ми раді представити кілька нових продуктів для тюнінгу. Це багатошарові мати
MULTIMAT EVO
MULTIMAT PRO
SANDWICH
Матеріали успішно пройшли випробування в нашій лабораторії, а також були протестовані в реальних умовах.
На відміну від існуючих на ринку продуктів MULTIMAT EVO і MULTIMAT PRO мають ряд переваг.
Вони більш еластичні за рахунок того, що ми використовуємо спінений каучук як середній шар на відміну від усіх аналогів, які використовують або фізично спінений поліетилен або дешеву хімічно зшиту піну.
З цієї ж причини наші матеріали мають кращі показники шумопоглинання, а також довговічніші. Адже термін служби хімічно зшитого поліетилену дуже обмежений, і він руйнується дуже швидко.
Також ми розробили і використовуємо спеціальні бутилкаучукові склади, які допоможуть уникнути проблем зі сповзанням матеріалів з вертикальних поверхонь, що було помічено в деяких російських продуктах (фото порівняльні випробування на термо стенді).

KnowledgeFest Indianapolis (USA)

Компанія СТК є найактивнішим учасником сучасних івентів Car Audio індустрії. З 8 по 10 жовтня наша компанія на фестивалі KnowledgeFest Indianapolis (USA) представить нову лінійку багатошарової продукції Series Multilayer. Цей фестиваль буде невеликою розминкою перед основною та грандіозною подією 2021 року – Sema Show Las Vegas (USA), яка відбудеться з 5 по 8 листопада. Ми прагнемо бути найкращими!

Матч Сніжків та Світло

Наша щотижнева новина про дитячий футбольний клуб “Сніжків”. 11 вересня відбулися чергові змагання на футбольному полі Шервуд у центрі спортивного відпочинку Football Park. Грали дитячі футбольні команди Сніжків та Світло. Компанія СТК і надалі підтримуватиме дитячу команду Сніжків та їхнього тренера у змаганнях з футболу. Бажаємо Вам перемоги у майбутніх матчах!

Гра Волна (Харьков)- Снежкив

І знову дитяча команда Сніжків підвищує свою майстерність в змаганнях по футболу за першість ліги міста Харкова. Змагання відбулися 4 вересня на стадіоні в парку Горького. Змагалися дитячі команди Волна та Сніжків з рахунком 2:1. Не засмучуйтесь, адже ми надалі будемо вболівати та підтримувати вас! Бажаємо вам перемоги!