Де в автомобілі необхідно застосовувати шумоізоляційні матеріали?
〈 Де в автомобілі необхідно застосовувати шумоізоляційні матеріали?
Детальніше
Де в автомобілі необхідно застосовувати шумоізоляційні матеріали Багато водіїв і їх пасажири втомлюються від шуму в автомобілі: їх дратують сторонні звуки, які заважають приємного спілкування і комфортної їзди.
Але врахуйте, що всі авто різні за «звучанням». Наприклад, джипи і вантажівки дуже «гучні», а машини з електродвигунами значно тихіше. Але, якщо ваш автомобіль не відноситься до «тихоням», то краще зробити шумоізоляцію авто недорого, щоб усунути неприємні звуки під час пересування по місту або заміській трасі. У цій статті ми розглянемо основні зони, в яких потрібно інсталювати шумоізоляційні матеріали від торгової марки ACOUSTICS, щоб істотно знизити шум в салоні автомобіля і зробити їзду комфортніше. Варто відразу уточнити, що немає жодного способу повністю ізолювати авто від зовнішніх звуків. Ви все одно будете чути шум від дороги особливо в старих автомобілях, тому не чекайте абсолютно безшумного результату. Однак, використовуючи сучасні матеріали і технології, можна добитися непоганого результату: правильна шумоізоляція авто знижує рівень шуму до 50%.
Зони для шумоізоляції:
Експерти виділяють чотири основні зони, де потрібно інсталювати виброизоляцию:
під підлоговими килимками водія і пасажира. Саме в цьому місці ви зможете блокувати велику частину шуму, що виходить від шин. Це місце є важливим, так як днище автомобіля діють, як величезна звукова діафрагма, яка змушує шум дороги і шин резонувати по всій кабіні. Цей процес можна порівняти з тим, коли ви берете мобільний телефон, тихо програє музичну композицію, і ставите його в тримач чашки в вашому авто, в результаті чого звучання стає в два рази сильніше. Підсклянник (як і дно авто) діє, як величезна звукова діафрагма; днище багажника. Великий плоский багажник обов’язково потрібно «обробити», щоб перешкоджати проникненню шуму. Це важливо, тому що днище багажного відділення – величезна звукова діафрагма для посилення звуку; під підлоговими килимками в задньому ряду сидінь. Як правило, тут немає осі і коліс з боків, але це також досить великий джерело проникнення шуму, який потрібно ізолювати;
двері. Ця зона має велику площу і здатна відтворювати шуми з вулиці у великому обсязі. Шумоізоляція дверей автомобіля дозволяє не тільки зменшити рівень шуму, але і поліпшити акустику, в цьому випадку бас розкривається, і дає глибину звуку. Однак варто враховувати, що дану область набагато складніше шумоизолировать, так як двері необхідно розібрати, зняти панелі, а тільки потім приступати до роботи. Коли ви клеїте шумоізоляційні матеріали, переконайтеся в тому, що не залишили проміжки між листами. Правильна інсталяція шумки зробить вашу їзду комфортніше. Якщо ви хочете купити шумоізоляцію для авто за низькими цінами, придбайте ізделіяот марки Acoustics. Великий асортимент нашого товару дозволяє вибрати оптимальні матеріали і забезпечити гідну якість шумки.
Які вибрати матеріали для шумоізоляції автомобіля?
〈 Які вибрати матеріали для шумоізоляції автомобіля?
Детальніше
Багато автовласників вважають, що шумоізоляція – це розкіш. Звичайно, для її інсталяції потрібні певні фінансові витрати. Але пам’ятайте, що ці кошти ви інвестуєте в своє здоров’я, безпеку і комфорт при використанні автомобіля.
Найчастіше виробники транспортних засобів економлять, використовуючи самі бюджетні матеріали для шумоізоляції авто, тим самим намагаючись здешевити свій товар. В результаті чого, рівень шуму в салоні перевищує комфортні значення, при цьому він дратує як водія, так і його пасажирів не дає можливості їм розслабитися і насолоджуватися поїздкою.
завдання шумоізоляції
Варто відразу зазначити, що неможливо повністю шумоизолировать салон авто, та й не потрібно цього робити, так як водій транспортного засобу повинен чути:
сигнали транспортних засобів, які його обганяють;
звук, що виходить від роботи двигуна;
інші зовнішні звуки, які дозволять об’єктивно оцінити ситуацію на дорозі.
Основним завданням шумоізоляції авто є зниження рівня шуму на стільки, щоб забезпечити комфорт водієві і пасажирам, водночас не ускладнити керування транспортним засобом.
Крім цього автомобільна шумоізоляція дозволяє:
виключити різні дратівливі скрипи, які виникають в результаті контакту пластикових елементів з металевим кузовом машини;
поліпшити звучання встановленої аудіосистеми.
Які матеріали вибрати для шумоізоляції авто?
Якщо ви хочете зробити якісну шумоізоляцію автомобіля своїми руками, то варто вибирати товари від перевірених і надійних виробників. Сьогодні багато фахівців набувають матеріали українського бренду ACOUSTICS.
Перш за все, вам потрібен матеріал для віброізоляції. Він скрізь буде йти першим шаром. Перевагу варто віддавати якісному матеріалу XTREME 2 мм. Також вам знадобиться звукопоглотитель SoundLine 7 мм або SoundWave 15 мм, який використовується в якості другого шару. Варто зазначити, що він має хороші вологостійкі характеристики.
Якщо ви хочете купити шумоізоляцію для авто від торгової марки «Акустікс», вам не обійтися без шумопоглиначів CTK Splen. Він використовується в якості останнього шару як для даху, так і для капота. А для дна відмінно підходить Soft Metal 10 мм.
Не варто забувати про технологічні отвори в кузові автомобіля, щоб їх закрити, використовуйте допоміжний матеріал SoundFoil. Для задніх арок рекомендуємо придбати більш щільний віброізолюючий матеріал PROFYілі XTREME, товщина якого становить 4 мм.
Звичайно, кожне авто «шумить» за своїм і потрібно в кожному окремому випадку індивідуально підбирати матеріали для шумо- і віброізоляції. Вище представлений орієнтовний перелік матеріалів.
Головне правило – не варто економити на шумоізоляції, так як з дешевими товарами ви просто не зможете досягти бажаного ефекту. А якщо у вас обмежений бюджет, то здійснюйте її частинами.
Шумоізоляція дверей!
〈 Шумоізоляція дверей!
Детальніше
Покупці нашої продукції регулярно задають нам питання: «А чи можна самостійно зробити шумоізоляцію дверей автомобіля?», «Чи можна без участі професіоналів в області установки шумоізоляції отримати хороший результат?». Думаємо що у багатьох це вийде, зокрема у тих автомобілістів хто знайомий з тим, як розбирається двері автомобіля. Та й з точки зору економії коштів і часу рекомендуємо спробувати зробити шумо-віброізоляцію на цій ділянці кузова автомобіля. Хочемо зазначити що на дверях автомобіля метал має не більшу товщину і велику кількість звуків ззовні ми чітко чуємо саме з цієї частини нашого авто, що погодьтеся привносить дискомфорт при їзді а часом і сильно дратує. Так само ми знаємо що в дверях автомобіля часто монтуються акустичні системи й для додання “глибини звуку” шумоізоляція так само буде дуже корисна. І так визначимося з матеріалами які ми будемо використовувати. Для організації шумо-віброізоляції в області зовнішньої фільонки двері ми рекомендуємо зупинитися на лінійці продукції ACOUSTICS Soft – це самоклеючий звуко – і теплоізоляційний матеріал на основі спіненого каучуку, матеріал володіє відмінними демпфірувальними, звукоізоляційні властивості і високу пластичність, зручний в укладанні, не горючий, що не виділяє токсинів. В області обшивки дверей і каркаса слід звернути увагу на матеріал ACOUSTICS Splen – це самоклеящийся звуко – теплоізоляційний матеріал на основі хімічно спіненого поліетилену. Довговічний, легко монтується на складні поверхні, не вбирає вологу і не розкладається під впливом навколишнього середовища. Втім більш детально про ці матеріали Ви можете ознайомитися в розділі “Продукція”. Після того як визначилися з набором матеріалів розбираємо двері, знявши карту двері і при необхідності замок і скло, проклеюємо вищезгадані області попередньо очистивши і просушити поверхню і насолоджуємося ефектом. Але все ж варто відзначити що, якщо Ви не володієте навичками з розбирання / збірки дверей варто звернутися до професіоналів на станцію техобслуговування або в спеціалізований центр по монтажу шумо-віброізоляції і акустики. Наша компанія досить широко представлена на ринку і Ви без зусиль знайдете нашу продукцію. Так само Ви можете звернеться за консультацією безпосередньо до нас, контактні телефони вказані на сайті в розділі “Контакти”.